Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Wrong Turn 6: Last Resort (2014)

Një trashëgimi e papritur dhe misterioze sjell Danny dhe miqtë e tij ne hobb Springs, një vendpushim i harruar thellë në kodrat West Virginia. Hobb Springs është duke u përkujdesur …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
 • Berat says:
  October 18, 2014 at 4:24 pm

  Prsh, ju pergezoj per punen, kohet e fundit sockshare spo ban, si mund ti shikoj filmat , flm

  • Filma says:
   October 18, 2014 at 8:54 pm

   Shikoji me VidTo 🙂

 • besi says:
  October 20, 2014 at 8:28 am

  super super film, shikone ju lutem te gjith sepse ja vlen te gjitha pjeset i ka te bukura, mezi e kam pritur