Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

X: Night of Vengeance

Nje vajze e linjes se nxehte telefonike . Nje prostitute “xhami” ! Nje nate ferri …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

X: Night of Vengeance
 • eri says:
  December 28, 2013 at 3:12 pm

  po arrown o vlla :/

 • driton says:
  December 28, 2013 at 7:18 pm

  nese kishit pasur munsi ta qitni filmin DHOM3 do ishte mir

  • Filma says:
   December 28, 2013 at 9:03 pm

   ska dale kualitet i mire akoma !

 • neli says:
  December 28, 2013 at 10:06 pm

  po a kini mundesi me kalu serin.! The Hobbit…?

  • Filma says:
   December 29, 2013 at 10:14 am

   dhe ai ska dale kualitet i mire sapo te dalim do e hedhim 🙂

 • elza says:
  January 8, 2014 at 6:39 am

  shum i bukur flm per ktta filma

 • arjeta says:
  January 8, 2014 at 11:54 am

  pse asnje link nuk po ban qysh muj me shiku ket film

  • Filma says:
   January 8, 2014 at 5:27 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !