Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

You’re Next (2013)

Kur familja Davison sulmohet gjate bashkimit te tyre familjar per pervjetorin e prinderve , kapoja i vrasesve misterioz zbulon se dhe nej nga viktimat di te luftoje …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

You’re Next (2013)
 • Arben says:
  January 7, 2014 at 8:20 pm

  Film shume i bukur , mos e leni pa e shikuar . Ja vlen! Poashtu duhet vlersuar edhe puna e palodhshme e adminave.
  E vlersoj shumë poashtu se nuk vendosni vetëm filmat e vitit 2013 sepse ka shume filma te bukura të cilat ndoshta janë pak të vjetra dhe asnje faqe nuk i ka publikuar. Nese kishit pasur mundësi a mundeni te gjeni ndonjërin prej ketyre filmave : SuperBad, Zoolander, Dodgeball, Bad Santa, Pineapple Express, Harold and Kumar got to White Castle, Anchorman: the Legend of Ron Burgundy, The Campaign, The 40 year old Virgin, janë filma të paparë

  • Filma says:
   January 7, 2014 at 9:35 pm

   Shume Flm per Vlersimin ! Do mundohemi dhe ato filma ti sjellim 🙂

 • elza says:
  January 8, 2014 at 6:32 am

  shum film i bukur sa me shum filma hor

 • Arben says:
  January 8, 2014 at 11:27 am

  Nese nuk e gjeni ndonje film ktu keni disa filma te vjeter dhe jane 720p por vetem duhet te gjeni titra shqip.
  http://stagevu.com/

 • Flamur says:
  January 11, 2014 at 6:25 am

  faleminderit shum per kta filma.ju jeni e vetmja faqe qe i ka linqet ne rregull .po ju lutem postone filmin HOMEFRONT

 • mefat says:
  January 15, 2014 at 4:17 pm

  met vertet jeni faqe hallall 😀

 • ciga says:
  February 1, 2014 at 11:26 pm

  une sjom ak di me lshu me kqyr :S po ma qet me dawlodu e une spo du me dawlodu